AnasayfaÜye GirişiSSSSite HaritasıİletişimENGLISH

İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

  Uluslararası ortak bulmak için en avantajlı yöntem, aradığınız ortakla aynı masaya oturabileceğiniz bir ortam yaratmak olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle aradığınız işbirliği ortağını bulabileceğiniz etkinliklere bölgesel katılım organizasyonları düzenliyoruz. Bölgemizde yapılan fuarlardaki ikili iş görüşme organizasyonlarına destek veriyor, gerekirse yabancı ticari heyetleri ayağınıza getiriyoruz.

  Özellikle dünyaca ünlü fuarlarla eşzamanlı düzenlenen etkinlikleri hedefleyen ofisimiz, işletmelerimize hem fuarı gezebilecekleri hem de önceden randevulu masabaşı ikili iş görüşmeleri yapabilecekleri organizasyonlara davet ediyor.

  İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun yabancı partnerler bulmak, yeni tedarikçiler ve potansiyel müşterilerle tanışmak, dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve rakiplerinizi yakından görmek ve dış ticarette ufkunuzu genişletmeyi amaçlayan etkinliklerde ofis uzmanlarımız, etkinlik boyunca işletme yetkililerimize destek olmaktadır.

  İşletmelerimiz ve ilgili paydaşlar telefon, faks veya e-mail yoluyla bilgilendirilerek davet edilmekte, etkinlik duyurusu aynı zamanda ofisimiz web sayfasının “duyurular” bölümünde ve TTSO web sitesinde de yayımlanmaktadır.

  Etkinliklere katılmak için her bir etkinliğin duyurusunda yer alan başvuru yöntemini takip etmeniz ve bizlere telefon, faks veya e-mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir.

 • Şimdiye kadar düzenlenen ve iştirak edilen ikili iş görüşmeleri hakkında bilgi için tıklayınız.

» önceki sayfa