AnasayfaÜye GirişiSSSSite HaritasıİletişimENGLISH

ULUSLARARASILAŞIYORUZ

  Ortak arama

  Avrupa İşletmeler Ağı, firmanızı uluslar arası platforma taşımanızda size destek olacak yabancı ortaklar bulur.

  Avrupa İşletmeler Ağı’nda 50 ülkeden ithalat-ihracat ortağı arayan, teknolojisini satan veya almak isteyen firmalara ait binlerce ticari ve teknolojik işbirliği teklifi bulunur. Dilerseniz uzmanlarımız aracılığı ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda arama yaparak ilgilendiğiniz tekliflerin sahipleriyle irtibata geçebilir yahut kendi ortaklık teklifinizi veritabanında yayımlayarak dünyaya duyurabilirsiniz.

  Avrupa İşletmeler Ağı ayrıca aylık bültenler, haftalık e-bilgilendirmeler ve firmanıza uygun ticari işbirlikleri hakkında anlık e-postalar ile size uygun ortakları ayağınıza getirir.

   

  Fuarlar ve Uluslar arası Eşleştirme Etkinlikleri

  Avrupa İşletmeler Ağı birçok uluslararası fuarlara katılmakta bu fuarlarda birçok organizasyon düzenemektedir. Bu Uluslararası fuarlar ve konferanslar gibi etkinliklerde eşzamanlı olarak düzenlenen ikili görüşme etkinliklerine katılmak isteyen KOBİlerin Avrupa İşletmeler Ağı- Trabzon merkezine giderek kayıt yaptırmaları yeterlidir. Katılım sağlayacağınız fuarlarda Avrupa İşletmeler Ağı uzmanları, sizlerin ticari beklentilerine uygun firmalarla özel görüşmeler ayarlayacak ve randevu programını size bildirecektir. Bu etkinliklerde işbirliği profili hazırlama, firma araştırması, çeviri desteği ve işbirliği takibi hizmetleri Avrupa İşletmeler Ağı tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır.

   

  Ticari Heyetler

  Avrupa İşletmeler Ağı, yabancı KOBİleri yerinde inceleme fırsatı bulabileceğiniz iş heyeti organizasyonları düzenler. Ticari heyetlere katılarak hedeflediğiniz ülkelerdeki firmalar ile yüz yüze görüşebilir, uzun vadeli iş ortaklıklarına ilk adımı atabilirsiniz

   

  Uluslararasılaşmayı Geliştirme Eğitimleri

  Avrupa İşletmeler Ağı, uluslararası pazarlara açılmak ve uluslararası etkinliklere katılmak isteyen firmaların eksikliklerine yölenlik Dış Ticaret, AB Programları, AR&GE ve İnovasyon Yönetimi gibi konularda düzenli eğitim programları ve atölye çalışmaları düzenlemektedir.

   

  Bilgilendirme Hizmetleri

  Avrupa İşlermeler Ağı size uluslararası piyasarla ilgili ücretsiz bilgilendirme hizmeti sunmaktadır.

  ·         AB Mevzuatları

  ·         Teknik altyapı araştırma ve Pazar araştırması

  ·         Teknolojik gelişimler,

  ·         AB çerçeve Programları

   

  Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen Proje Koordinasyon Ofisi’ne uğrayınız. Yada burayı tıklayarak "Hizmet Talep Formunu” doldurunuz.

» önceki sayfa