AnasayfaÜye GirişiSSSSite HaritasıİletişimENGLISH

ETKİNLİKLER/EĞİTİMLER

Proje Koordinasyon Ofisi, bölgemizdeki ilgili paydaşların ulusal ve küresel gelişmelerden haberdar olmaları ve gelişen dinamiklere ayak uydurmalarına destek olmak amacıyla toplantılar, ikili iş görüşmeleri, eğitimler ve çalıştaylar düzenlemektedir.

Eğitimler

Gerek bölgemizdeki kamu kurumlarının, ve sivil toplum kuruluşlarının, gerekse bölgemizdeki işletmelerin katılımlarına açık olacak şekilde, kurum, kuruluş ve işletmelerimizin kurumsal kapasitelerini artırmaya yönelik sektörel ve genel katılımlı eğitimler ve çalıştaylar düzenlenmekteyiz. 

İkili İş görüşmeleri

Uluslararası ortak bulmak için en avantajlı yöntem, aradığınız ortakla aynı masaya oturabileceğiniz bir ortam yaratmak olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle aradığınız işbirliği ortağını bulabileceğiniz etkinliklere bölgesel katılım organizasyonları düzenliyoruz. Bölgemizde yapılan fuarlardaki ikili iş görüşme organizasyonlarına destek veriyor, gerekirse yabancı ticari heyetleri ayağınıza getiriyoruz.

Toplantılar

Bölgemizdeki paydaşların katılımına uygun AB programlarının tanıtılması, yatırımlarda devlet destekleri ve ulusal teşvik mekanizmaları, kamu kurum ve kuruluşları tarafından açıklanan hibe ve teklif çağrıları hakkında bölgemizdeki paydaşları bilgilendirmek amacıyla firmaların ve kamu kurum ve kuruluşlarından üst düzey katılımcıların bulunduğu toplantılar düzenliyoruz.

Bölgedeki ilgili paydaşların faks, e-mail ve telefon yoluyla bilgilendirilerek davet edildiği etkinliklere katılımlar ücretsizdir. Etkinliklere katılma talebinizi bize ulaştırmanız durumunda uzmanlarımız sizinle irtibata geçecektir. 

» önceki sayfa