AnasayfaÜye GirişiSSSSite HaritasıİletişimENGLISH

YAYINLARIMIZ

Proje Koordinasyon Ofisi, yaptığı çalışmaları ve ilgili duyuruları aylık olarak yayımlamasının yanı sıra bölgemizdeki, ülkemizdeki ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip etmekte, vizyon ve misyonu doğrultusunda gerek raporlar ve yayınlar hazırlamaktadır.

Yayınlar, Proje Koordinasyon Ofisi Bülten'i gibi aylık bazda yayımlanabileceği gibi belirli projeler kapsamında üretilmiş raporlar, rehberler ve kitapçıklar formatında da olabilmektedir.

 

Açılan teklif çağrıları

Gerek Avrupa Birliği, gerekse yerel ve ulusal kaynakları kullanmanızı sağlayacak teklif çağrıları ve hibe programları ile ilgili en güncel bilgiler.

 

Gelecek fuarlar

Bölgemizdeki sektörler ile uyumlu, gelişen dünya dinamiklerini yakından takip etmenizi sağlayacak ve size en uygun müşterileri ve işbirliği ortaklarını bulabileceğiniz dünyaca ünlü fuarlar hakkında detaylı bilgi.

 

İşbirliği Teklifleri

Avrupa İşletmeler Ağı işbirliği veritabanında yayımlanan 14 binin üzerinde işbirliği teklifi içerisinden sizler için seçilmiş en yeni ve en uygun işbirliği teklifleri.

 

Gerçekleştirilecek Etkinlikler

Geçtiğimiz bir ay boyunca ofis tarafından gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek tüm etkinlikler, projelerimizle ilgili son durumlar, hazırladığımız yeni projeler ve daha fazlası.

» önceki sayfa