AnasayfaÜye GirişiSSSSite HaritasıİletişimENGLISH

IPARD YATIRIM DESTEĞİ PROGRAMI KAPSAMINDA HAZIRLANAN PROJELER

 • Recep ARSLAN Restoran Kurma Projesi 

  Proje Sahibi: Recep ARSLAN

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’ nun Kırsal Ekonomik Faaliyetlerin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi Tedbiri kapsamında Recep ARSLAN adına Trabzon’un Arsin ilçesinde Restoran Kurma projesi hazırlanmıştır. 5 Ay sürecek proje IPARD fonu ile %50 desteklenecektir. 


  Murat Erdoğan Arıcılık İşletme Kurma Projesi 

  Proje Sahibi: Murat ERDOĞAN

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’ nun Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi tedbiri kapsamında Murat ERDOĞAN Arıcılık İşletmesi Kurma Projesi yapılmıştır. Proje kapsamında işletmeye 200 Arı Kovanı alımı gerçekleştirilmiştir. 8 ay sürecek projenin toplam bütçesi 50.000 TL olup %50 si TKDK tarafından karşılanacaktır.

   

  Arıcılık İşletmesi Kurma Projesi 

  Proje Sahibi: Salih ÇELEBİ

  Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’ nun Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve Geliştirilmesi tedbiri kapsamında Salih ÇELEBİ Arıcılık İşletmesi Kurma Projesi yapılmıştır. Proje kapsamında işletmeye 200 Arı Kovanı, Tam Otomatik Bal sağım makinesi, Yarı Otomatik Bal Sır Alma Makinası ve 12 Tenekelik Bal Dinlendirme Kazanı alımı gerçekleştirilmiştir. 8 ay sürecek projenin toplam bütçesi 48.000 TL olup %50 si TKDK tarafından karşılanacaktır.